De Asena GW is een kleine lichtgewicht volumetrische pomp die meestal met een druppelsensor wordt gebruikt. De pomp zorgt ervoor dat de client via zijn/haar infuus de juiste hoeveelheid vocht toegediend krijgt. De pomp kent diverse snelheden en kan ingezet worden voor veel therapieën en wordt zowel voor baby's als kinderen en volwassenen ingezet.
In de training leer je:
De cursus sluit af met een toets die bestaat uit meerkeuzevragen en oefeningen. Deze kunt u één keer herkansen.
Na het doorlopen van deze training heb je kennis over de volumetrische pomp en de werking ervan. Je weet hoe je de Asena GW pomp en de druppelsensor op correcte wijze aan moet sluiten en hoe je deze pomp zelfstandig kunt bedienen.
Doelgroep
Verpleegkundigen
Deze e-learning is in te zetten als nascholing.
Aanbieder van deze e-learning
De modules zijn ontwikkeld door The Competence Group - Zorgleren. Het uitgebreide assortiment e-learningmodules wordt in nauwe samenwerking met zorgverleners ontwikkeld en sluit daarom perfect aan op de werksituatie.
Studiebelasting en accreditatie
De studieduur hangt af van jouw kennis en ervaring en hoe snel je leest en leert. De gemiddelde doorlooptijd van deze training is ongeveer twee uur.
Deze module is geaccrediteerd door het kwaliteitsregister V&V. Voor deze module krijg je 1 accreditatiepunt(en).
Na het succesvol afronden van de module door de kennistoets te behalen ontvang je een digitaal certificaat.
Let op
Accreditatiepunten voor deze e-learning worden automatisch bijgeschreven in het kwaliteitsregister.
Accreditatiepunten worden alleen verwerkt als je direct bij jouw aanmelding een geldig BIG-nummer en/of inschrijfnummer kwaliteitsregister invult. Later toevoegen is niet mogelijk.
Inbegrepen
Je dient zelf over een computer/tablet te beschikken waarop je de cursus kunt volgen
Wat gebeurt er als je je aanmeldt?
Zodra je je hebt ingeschreven en wij de betaling hebben ontvangen, ontvang je binnen 2 werkdagen een link naar deze online cursus.
Je krijgt gedurende 1 jaar toegang tot de online module. Je kunt het dus later ook weer opnieuw doornemen als je dat wilt.
Let op: Als je je inschrijft voor deze cursus geef je Zorgscholing toestemming voor het verstrekken van je naam en email adres aan Zorgleren/The Competence Group. Deze gegevens worden enkel en alleen gebruikt om je toegang te kunnen verlenen tot de e-learning en de verwerking van accreditatiepunten.
Werk je als (zelfstandig) helpende of verzorgende in de zorg? Dan moet jij veilig medicijnen kunnen toedienen. Leer alles over soorten medicatie, toedieningsvormen en medicatieveiligheid in een medicatiecursus.
Toon cursussen in de categorie Medicatie en medicatieveiligheid