De setting van deze praktijktbijeenkomst is informeel. We vinden het namelijk belangrijk dat je vol zelfvertrouwen aan de slag kan met de handelingen. Er is ruimte om een handeling die je in de praktijk niet zo veel uitvoert eerst eens te oefenen en om vragen te stellen. Als deelnemer toets je elkaar af. In de praktijk dien je elkaar ook in te leren en te blijven beoordelen en aan te spreken. Door het inzetten van deze werkvorm spreek je elkaar aan op de eigen verantwoordelijkheid. De trainer begeleidt dit proces. Rond je de theorie en praktijk succesvol af, dan ontvang je een certificaat waar duidelijk op staat wanneer je voor welke handeling bent afgetoetst.
De deelnemer;
Doelgroep
Niveau 3IG en hoger.
Niveau 3IG en hoger. Na aanmelden krijg je binnen twee werkdagen – vaak nog dezelfde dag – toegang tot de e-learning. Vooraf aan de praktijk bestudeer je in je eigen tempo de module. Je sluit de e-learning af met een kennistoets. Je kan twee jaar lang de theorie nog nalezen. Zo blijf je ook na de bijscholing op de hoogte van eventuele wijzigingen of nieuwe inzichten.
Docent
Deze cursus wordt verzorgd door een van de ervaren docentes van Zorg voor Leren.
De trainers van Zorg voor leren hebben vrijwel allemaal de volgende achtergrond:
Studiebelasting / accreditatie
Studieuren: gemiddeld ongeveer 2 uur voor de e-learning en 3 uur voor de praktijk.
Accreditatie kwaliteitsregister V&V: 5 punten
Certificaat
Deelnemers ontvangen het digitale Zorgscholing certificaat als zij voldaan hebben aan deze voorwaarden:
Als niet aan alle voorwaarden voldaan is kan de deelnemer een certificaat ontvangen met een aangepaste tekst. De input van de docent is leidend bij het al dan niet verstrekken van een certificaat.
Inbegrepen
Let op: Als je je inschrijft voor deze cursus geef je Zorgscholing toestemming voor het verstrekken van je naam en email adres aan Zorg voor Leren. Deze gegevens worden enkel en alleen gebruikt om je toegang te kunnen verlenen tot de e-learning en de verwerking van accreditatiepunten.
Helaas is er momenteel nog geen datum bekend waarop deze cursus gehouden zal worden. Voor informatie rondom een incompany cursus kan je contact met ons opnemen. Heb je interesse in deze cursus laat het ons dan weten via "Meld je interesse" zodat we deze cursus kunnen gaan plannen.