Deze cursus bestaat voor een deel uit theorie (e-learning) en praktijk (oefenen van handelingen adhv actuele protocollen). Als je je aanmeldt voor deze cursus krijg je binnen twee werkdagen – vaak nog dezelfde dag – toegang tot de e-learning. Voor de praktijkdag bestudeer je de theoriemodule in jouw eigen tempo, de gemiddelde studiebelasting voor de module infuustherapie is 2 uur. De module worden afgesloten met een kennistoets. Je kan 1 jaar lang de theorie nog nalezen. Zo blijf je ook na de bijscholing op de hoogte van eventuele wijzigingen of nieuwe inzichten.
Op de praktijkdag is er ruimte om een handeling die je in de praktijk niet zo veel uitvoert eerst eens te oefenen en om vragen te stellen. Als deelnemer toets je elkaar af aan de hand van toetslijsten. In de praktijk dien je elkaar ook in te leren en te blijven beoordelen en aan te spreken. Door het inzetten van deze werkvorm spreek je elkaar aan op de eigen verantwoordelijkheid. De docent begeleidt dit proces. Rond je de theorie en praktijk succesvol af, dan ontvang je een certificaat waar duidelijk op staat wanneer je voor welke handeling bent afgetoetst.
Handeling uit deze bijscholing:
Na deelname aan deze geaccrediteerde cursus is de deelnemer op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen en materialen rondom infuusbehandeling. Met het certificaat kun jij aantonen dat je over de benodigde kennis beschikt en de vaardigheden volgens protocol uit kunt voeren.
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor mensen met een opleiding tot verpleegkundige niveau 4 of hoger (of een medische opleiding die vergelijkbaar is).
Van deelnemers wordt verwacht dat zij een opleiding verpleegkundige niveau 4 of hoger (of een medische opleiding die vergelijkbaar is).
Docente
Deze cursus wordt verzorgd door een van de ervaren docentes van Zorg voor Leren.
De trainers van Zorg voor Leren hebben vrijwel allemaal de volgende achtergrond:
Studiebelasting / accreditatie
Deze cursus infuustherapie bestaat uit een e-learningmodule (circa 2u) en een dagdeel praktijk (3u).
Je kunt deze cursus in het kwaliteitsregister V&V registreren. Voor deze cursus zijn 5 accreditatiepunten aangevraagd.
Voorbereiding: 2 uur e-learning
Duur van de bijeenkomst: 3 uur
Certificaat en accreditatie
Deelnemers ontvangen het digitale Zorgscholing certificaat als zij voldaan hebben aan deze voorwaarden:
Op het Zorgscholing certificaat staat duidelijk aangegeven welke onderdelen/handelingen je geslaagd bent. Als je niet aan alle voorwaarden voldaan hebt ontvang je een certificaat met een aangepaste tekst (bijv. niet alle handelingen). De input van de docent is leidend bij het al dan niet vermelden van een handeling op het certificaat.
Het certificaat heeft geen uiterste geldigheidsdatum. Als ondernemer bepaal je zelf hoe je aantoonbaar bekwaam blijft.
Inbegrepen
Inschrijven is mogelijk tot 3 dagen voor de geplande data. (Houd rekening met ongeveer 2 uur voor de e-learningmodules, deze moeten afgerond zijn vóór de praktijkdag)
Let op: Als je je inschrijft voor deze cursus geef je Zorgscholing toestemming voor het verstrekken van je naam en email adres aan Zorg voor Leren. Deze gegevens worden enkel en alleen gebruikt om je toegang te kunnen verlenen tot de e-learning en de verwerking van accreditatiepunten.
Datum | Tijden | Locatie | Beschikbaar |
---|---|---|---|
17-11-2023 | 09:30 - 12:30 | Wormerveer | 5 beschikbaar |
30-11-2023 | 09:30 - 12:30 | Bodegraven | 8 beschikbaar |