Voorbereiding op het landelijk examengesprek klinisch redeneren voor verpleegkundigen die opnieuw willen aansluiten bij hun beroepsregister.
Ben jij verpleegkundige maar ben je niet meer BIG geregistreerd en wil je dat wel weer?
Volg dan de drie onderdelen van de training BIG herregistratie waarmee jij je kunt voorbereiden op de drie landelijk verplichte examens:• Een kennis(theorie) examen
De drie onderdelen van de training BIG herregistratie zijn los van elkaar te volgen. Jij bepaalt welk onderdeel je nodig hebt om de drie landelijke examens te behalen.
Met het volgen van Onderdeel 3 doe je een goede voorbereiding op het landelijk examengesprek “Klinisch Redeneren”
Onderdeel 3;
Klinisch redeneren;
1 lesdag van 7 uren (van 09.30 – 16.30)
Extra kosten:
Voor wie
Deze cursus is bedoeld voor:
Verpleegkundigen die niet meer BIG-geregistreerd zijn en zich opnieuw willen laten registreren in het BIG-register.
Niveau en gewenste voorkennis
Van deelnemers wordt verwacht dat zij een opleiding tot verpleegkundige hebben afgerond.
Wat wordt er behandeld
Onderdeel 3;
Als laatste onderdeel ter voorbereiding op het landelijk examen volg je het onderdeel:
Klinisch redeneren;
1 lesdag van 7 uur (van 09.30 – 16.30)
Aan de hand van casussen en met gebruik van verschillende methoden gaan we aan de slag met Klinisch Redeneren. We integreren theorie en praktijk.
Doelstelling
Kun je je inschrijven voor het landelijk examengesprek “Klinisch Redeneren”
Hoeveel tijd heb je nodig
Voorbereiding