Na het volgen van deze cursus ken je de Anatomie en pathologie, de oorzaken en symptomen. En uiteraard worden de aandachtspunten voor de zorg besproken.
Tijdens deze cursus wordt er aandacht gegeven aan de volgende onderwerpen:
Na deelname aan deze cursus is je kennis van de Anatomie en Pathologie weer up to date en ken je de symptomen van de aandoeningen en weet je hoe te handelen.
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor niveau 3 en 4.
Van deelnemers wordt verwacht dat zij de basiskennis beheersen over de anatomie van hart en longen.
Docente
Deze cursus wordt gegeven door Margriet Oudhof. Zij heeft 35 jaar ervaring als Verpleegkundige (intra- en extramuraal). Sinds 4 jaar is zij gecertificeerd trainer en docent en geef ze met veel plezier trainingen door Nederland aan zorgmedewerkers.
Studiebelasting en accreditatie
Deze zeer informatieve cursus bestrijkt een hele dag.
Je kunt deze cursus in het kwaliteitsregister V&VN registreren (onder ODA-punten).
Certificaat
Deelnemers ontvangen het digitale Zorgscholing certificaat als zij voldaan hebben aan deze voorwaarden:
Als niet aan alle voorwaarden voldaan is kan de deelnemer een certificaat ontvangen met een aangepaste tekst.
De input van de docent is leidend bij het al dan niet verstrekken van een certificaat.
Inbegrepen
Helaas is er momenteel nog geen datum bekend waarop deze cursus gehouden zal worden. Voor informatie rondom een incompany cursus kan je contact met ons opnemen. Heb je interesse in deze cursus laat het ons dan weten via "Meld je interesse" zodat we deze cursus kunnen gaan plannen.