Voorbehouden en risicovolle handelingen zijn handelingen die je alleen uit mag voeren als je de juiste vooropleiding hebt (wet BIG), bevoegd bent (opdracht hebt) om te handelen en over de juiste vaardigheden en kennis beschikt. Bijscholingscertificaten en toetsing helpen je om jouw deskundigheid aan te tonen.
In deze set vind je een groot aantal modules over voorbehouden en risicovolle handelingen. Je kunt de aangereikte stof gebruiken om jouw kennis op te frissen en/of ter voorbereiding op een praktijktoetsing. Na aanmelding krijg je 1 jaar toegang tot de modules, je kiest zelf welke modules je volgt.
Onderwerpen:
Deelnemers die de modules succesvol doorlopen hebben aangetoond dat zij de getoetste theorie voldoende beheersen.
Doelgroep:
Verzorgenden en verpleegkundigen
De modules zijn ontwikkeld voor verzorgenden en/of verpleegkundigen. Het volgen van een e-learning is niet voldoende om een handeling te mogen verrichten, je moet over de juiste vooropleiding/bevoegdheid èn kennis èn vaardigheden beschikken (bekwaam zijn).
Studiebelasting en accreditatie:
De studieduur hangt af van jouw kennis en ervaring en hoe snel je leest en leert. Hou gemiddeld rekening met een studieduur van 1-2 uur per module.
Tenzij anders vermeld, zijn alle modules geaccrediteerd door het kwaliteitsregister V&V.
Let op:
Accreditatiepunten voor deze e-learning worden automatisch bijgeschreven in het kwaliteitsregister.
Accreditatiepunten worden alleen verwerkt als je een geldig BIG-nummer en/of inschrijfnummer kwaliteitsregister invult in jouw profiel in de e-learning omgeving.
Inbegrepen:
Je dient zelf over een computer/tablet te beschikken waarop je de cursus kunt volgen
Wat gebeurt er als je je aanmeldt?
Zodra je je hebt ingeschreven en wij de betaling hebben ontvangen, ontvang je binnen 2 werkdagen een link naar deze online cursussen.
Je krijgt gedurende 1 jaar toegang tot de set modules.